Bioenerji BİOENERJİ UZMANI KİMDİR.Bioenerji ilmine gönül veren , bioenerji tıbbını uygulayabilmek için kendini bu bilime adayan kişinin , tedavi olabilmek için kendisine müracaat eden kimselerin vücutlarına tam bir akord verebilmesi gerekir. 

 

Bu çetin ve kıymetli eğitim yolunda bioenerji öğrencisi aşağıdaki vasıfları kazanabilmek için kendisiyle çok ciddi bir mücadeleye girmek mecburiyetindedir. Bu itibarla bir bioenerjisti ancak sahip olması gereken vasıflarıyla tanımlayabiliriz:

 

1. İnsan vücudunu iyi tanır.

 

2. Düşüncesi hudut tanımaz.

 

3. Gerçek anlamda hür düşünce sahibidir.

 

4. İnsana ve tabiata son derece saygılıdır.

 

5. Tedaviye kabul ettiği kişiye; kim olursa olsun hürmetle, şefkatle, sevgiyle ve özellikle de hayranlıkla yaklaşabilecek seviyede yüksek bir idrake ulaşmıştır.

 

6. Bütün ihtisaslara saygılıdır. Emeğin değerini, bir bilim veya sanat dalına yıllarını vermenin çok yüksek olan kıymetini en iyi derecede takdir eder.

 

7. Öfke, kıskançlık, ihtiras ve samimiyetsizlik gibi kişisel negatiflerin hiçbir zaman içinde olmaz.

 

8. Bilimin rütbesiz hizmetkârı olmayı kendisi için en büyük unvan olarak kabul etmiştir. Bilimde ne kadar yükselirse yükselsin, topluma ne kadar ileri derecede hizmet ederse etsin, asla kendine bir makam vermez. Tam tersine ünvandan, makamdan, rütbeden daima kaçar.

 

9. En büyük eleştiriyi kendi şahsına yapan kişidir. Başkalarınca kendisine yöneltilen eleştirileri ise kızmadan ,kırılmadan , adaletle ve teşekkür hissiyle kabul eder , bunlardan yararlanmaya çalışır.

 

10. Daima yenilik peşindedir, bilimin sonu olamayacağına kesinlikle inanır. Kendi bilgi ve tatbikatlarındaki başarı seviyesini asla yeterli saymaz.

 

11. Toplum için, tabiat için, kendisi için her zaman olumlu kişiliktir.

 

12. Gurur ve kibir halinin tamamen dışındadır. Övülmeyi sevmez, halkın iltifatını dinlemekten hoşlanmaz. Övülmeyi sevmenin; insanı kör ve sağır ettiğini kavramış olan kişidir.

 

13. Daima sadelik içerisindedir. Gösterişten uzaktır. İlim ile gösterişin asla bir arada bulunamayacağını bilir. Bioenerjiste göre şayet bir yerde gösteriş çabası varsa orada ilim yoktur.

 

14. İç varlık bakımından çocuksu, daima neşeli ve esprili bir kişilik olmalıdır.

 

15. Başaramamaktan korkarak gayretlerinde noksanlık bırakanların, yani yeterince çalışmayanların başarı beklemeye hakları olmadığına kesin olarak inanmıştır.

 

16. Kendine karşı serttir.

 

17. Kendi yürüyüşünü kendisinin dışından bakarak gözlemeyi başarabilmiş kişidir. Yani kendi hareketlerini bilimsel bakışla dışarıdan denetlemektedir.

 

18. Tedavilerde sağladığı başarılar nedeniyle dengesini yitirmez, “mercek” olabilmenin şerefini layıkıyla taşımaya gayret eder.

 

19. Kendisinin dünkü haliyle yarışır. Başka bir kişiyle rekabet etmez, kimseyle yarışmaz..

 

20. Hakiki insanlık mertebesine varmayı kendisine “ hedef “ ve “ilim ve adalet” prensiplerini ise bu hedefe ulaşmakta “rota” olarak kabul etmiştir.

 

 

BİOENERJİ UZMANI.

MEHMET TORUN.

BİLĞİ VE DANIŞMA:.05078181111.

 

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.