CIA VE NASA’NIN CİNLERLE MARS OPERASYONU(!)

 

DP’nin eski genel başkanlarından Sayın Yalçın Koçak’ın yaşadığı bir olayı anlatıyor ve diyor ki ; “Yanıma bir gün Amerika’nın referansı ile birisi geldi. “Yalçın bey, ben NASA’da çalışıyorum. Sizin Sakarya’da tanıdığınız bir hoca varmış. Beni ona götürür müsünüz ?” Yalçın bey de elin Amerikalısının gelip Sakarya’da ki hoca ile ne işi olur düşüncesiyle bu ziyaretin sebebini soruyor.

NASA’da çalışan Amerika’lının verdiği cevap hayli ilginç; “Bizim malumunuz uzayda çok sayıda uydumuz var ve bunlar zaman zaman bazı arızalar yaparak bozuluyorlar. Tamir edilmeleri de büyük maliyet ve astronot göndermemize sebep oluyor bu da insan hayatını riske atmak demek. Sakarya’da ki hocanın Cinleri çok iyi kullandığı bilgisine ulaştık. Acaba bu hoca ile görüşsek uydularımızın tamirinde cinleri kullanabilir miyiz?”

Bu olay şahitleri ile birlikte kesindir ve uydurma değildir.

Şimdi buradan 2 şey öğreniyoruz.

  1. Elin Amerika’lısı Cinlerin maddeye hükmedebileceğini kavramış, yetmemiş uydu tamiri için kullanmak istiyor.
  2. Cinlerle irtibat kurmak demek üfürükçülük değil, başlı başına bir ilim dalıdır.

Ancak Türkiye’de bir takım derin yapıların sayesinde İslam dini bu ilmin merkezi olmasına karşın bu ilim üfürükçülük olarak gösterildi ve Kur’an Cinlerden haber vermesine karşın bir çok kimse cinleri inkar eder hale geldi. Hatta cinlere insan topluluğu veya insanın bilinç altı diyen süper zekalar bile çıktı.

Şimdi gelelim asıl meseleye… NASA sadece Türkiye’de ki Uydu Tamiri Misyonu için Cinlere başvurmuyor elbette, bizim burun kıvırdığımız “Amaan” diyerek sadece kahve falında işe yaradığını düşündüğümüz Cinler’i onlar ilim adına kullanmaya devam ediyorlar.

Amerikan İstihbarat Servisi CIA ve NASA’nın ortak bir operasyonunda yine Cinlere başvuruldu.

Evet, Evet yanlış duymadınız. Üstelik MARS’a Cin göndermeye çalıştılar.

ABD istihbarat servisi CIA, konumuzun başında anlattığımız gibi Mars hakkında metafizik alemden faydalanmaya devam ediyor. Bu arada hemen söyleyelim dünya da 4 tane istihbarat örgütü var ki kendi içlerinde “Metafizik-Psişik” yetenekler kullanan istihbarat servisleridir.

Bunlar sırasıyla Rus İstihbaratı KGB, ABD istihbaratı CIA, İsrail istihbaratı MOSSAD ve İran İstihbaratı SAVAK(!)

CIA’in üzerinden gizliliği kalkan belgeleri bir kez daha gösterdi ki metafizik yetenekler ile CIA çalışmaya devam ediyor. 1984 yılında CIA, NASA ile el ele vererek MARS yüzeyinde rastladığı ve tanımlayamadığı garip nesnelerin gerçekte ne olduğunu öğrenmek için en başta oraya Cin veya Cinler göndermeye çalıştı ve bunu bir çok kez denediler.

Ancak başaramadılar… Neden mi ? Olmuyordu… Bir türlü Mars’a göndermeye çalıştıkları Cinler dünyanın yörüngesinden dışarıya çıkamıyor her seferinde geri dönüyor ve olumsuz yanıt veriyorlardı. Onlar sebebini bulamadı ama biz yönümüzü Kur’an’a çevirdiğimizde Cinlerin neden dünyanın yörüngesinden çıkamadıklarını net bir şekilde görebiliyoruz.

Saffat Suresinin 1 ve 10 ayetleri arasında göğün katlarını çıkıp melekler konseyinden bilgi çalmaya çalışan Cinleri anlatır ve göğün katlarına cinlerin çıkmasının İslam dini ile birlikte yasaklandığını artık çıkamayacaklarını ve hatta çıkmaya çalıştıklarında ateş saçan, azap verici okların onları öldüreceğini söyler Kur’an…

Cinleri Mars’a gönderemeyen CIA ve NASA vazgeçti mi acaba ? “Amaan hocam üfürükçülük, boş işler bunlar” deyip sırt mı çevirdi?

Yok hocam… Araştırmaya devam ettiler ve psişik yeteneği olan insanlara ulaşıp onları astral seyahat ile Mars’a göndermeye karar verdiler.

Evet evet… Maalesef günümüzde “Astral Seyahat” dediğimizde “Saçmalık” diye dalga geçilen o tecrübe var ya! Hah işte Astral Seyahat ile Mars’a sefer düzenledi hem CIA hem de NASA…

Sen de at bacak bacak üzerine, elinde kumanda evlilik programı izle…

CIA önce psişik yeteneği olan medyumları bir araya topladı ve onlarla mülakat ve denemeler yaptı. Aşağıdaki fotoğraf ise bu mülakatlar ile ilgili olarak yapılan deneylerden birinde ki kısa açıklayıcı doküman…

Diyor ki önce deneklere mühürlü birer zarf verildi daha sonra 3×5 çapında kartlar ile görevleri açıklandı. Kabul eden seçilmişler ile coğrafi koordinatlar diğer görüşmelerde sunuldu.

Mars

Bunun gibi bir çok belge mevcut, kısaca CIA ve NASA her zaman bu tür faaliyetlerini sürdürmekteler. Daha önceki yıllarda biliyorsunuz “MARS YÜZÜ” veya “MARS ADAMI” diye bir fotoğraf ortalığa servis edilmişti. NASA önce fotoğrafı sildi, sonra yeniden yükleyerek açıklama yapmak zorunda kaldı. Açıklaması da oldukça ilginçti “Toz bulutlarının oluşturduğu bir tepecik” Öyle mi Sayın NASA? Bu kadar muazzam simetriye sahip toz bulutları bir tepe oluşturmuş ha ?

Hangi fotoğraf bu hatırladınız mı ? Mars’ta Cydonia bölgesi olarak bilinen insan yüzüne benzeyen fotoğraf… İşte tam da bu…

1976 Yılında ilk defa çekilip, daha sonraları fark edilen bu fotoğrafı NASA sözde daha sonra ki yıllarda çekilmiş halini servis etti. İddiaları yine aynıydı ve dediler ki “bakın biz size toz bulutu dedik, yıllar geçtikçe tozlar kayboldu ve tepe olduğu ortaya çıktı.”

Yemedik NASA! Zira siz fotoğraf atlatmak tekniği ile bir çok fotoğrafa montaj yapıyorsunuz buna da yapmadığınız ne malum ?

Mars

 

 

Gelelim Psişik yeteneklere…

CIA Mars’da araştırma yapmak için psişik yetenekli insanlara yukarıda beyan ettiğimiz gibi mülakata almış ve başarılı olanlara koordinatlar vererek o bölgelere gitmelerini istemişti. 1984 yılında CIA tarafından yapılan çalışma da deneklerden birisi o bölgeyi tam tutturamadı ancak yaptığı Astral seyahat sırasında etrafında ki bilim adamlarını bile şok eden bilgileri verdi.

Kendisi Mars hakkında herhangi bir bilgiye sahip değildi, gittiği yeri dünya gözüyle görmemişti, nereye gittiğini de bilmiyordu ancak verdiği bilgiler gerçekten şok ediciydi.

Psişik kadın hiç görmediği halde Mars yüzeyinde ki Cydonia’nın koordinatlarını veriyordu. Üstelik Mars adamının fotoğrafını görmüş olduğunu kabul edelim ancak o hiç görsel bir benzetme yapmadı ve koordinatlar ile Mars yüzeyinde önemli yerlerin de bilgilerini aktarmıştı.

Mars

 

Üstelik Psişik deneğin iddiasına göre koordinatlarını verdiği bölge yaklaşık olarak 1 milyon yıl önceye tarihleniyordu. Psişik denek başka bilgilerde veriyordu. Mars gezegeni büyük felaketler yaşamış ve yaşanan bu felaketler atmosferini yok etmişti.

Herşey gayet güzel gidiyordu, denek Mars hakkında coğrafi ve tarihi bilgiler, koordinatlar veriyor, atmosferini, tarihini anlatıyordu.

Sonra birden durdu… Bir çığlık attı ve ağlamaya başladı… Herkes şaşırmıştı… Neler oluyordu?

“Büyük uçaklar” dedi… İnsanlar… Çok uzun boylu… ince yapılı… İpek kıyafetleri var… Çok kötü fırtına var.. Ateş yağıyor… Büyük Yapılar göçüyor…

Deneğin söyledikleri oldukça ilginçti… Uzun boylu insanlardan bahsediyordu ve büyük yapıları anlatıyordu…

Büyük uçaklar dedikleri devasa uzay araçları, uzun boylu dedikleri Hz. Adem veya Hz. Nuh gibi olabilir miydi ? Veya İstanbul Üsküdar’da bir dev peygamber olduğu iddia edilen Hz. Yuşa gibi olabilir miydi ?

Neden olmasın ? NASA daha uydumuz Ay’a Apollo serileri ile araçlar ve astronotlar gönderirken Süleyman Hilmi Tunahan hazretleri “ABD boşuna Ay ile uğraşıyor MARS’ı araştırsın orada müslüman kardeşlerimiz var” demişti.. Hatta Muhyiddin Arabi hazretleri de “Ben Mars’a gittim orada müslüman kardeşlerimiz var, bizden sonraki nesiller görsün diye de oraya selam bıraktım” demişti. Peki nasıl selam? İşte cevabı aşağıdaki fotoğrafta…

Bu işaretin Mars’ın güney kutup bölümündedir. Google Earth’da Mars koordinatları ise şöyle:

85’47 37 91 G 3 25 07 10 D

85’43.53.35 G 2 47.56.46.D

85’43 09.66 G 2 38.40.67 D

Peki ya büyük yapılar ? Mısır’ın üçlü piramidine benzer piramitlerin resmini NASA daha önce çekmiş ve yayınlamıştı. Ha sonradan ışık yansıması dediler ayrı mesele ama acaba psişik deneğin büyük yapı dediği aşağıdaki fotoğrafta da görülen Mars yüzeyinde ki devasa piramitler olabilir miydi ?

Pyramids on Mars, Cydonia, identical to the pyramids of Giza, Egypt.

Denek ağlıyor ve anlatmaya devam ediyordu

Her taraftan ateş yağıyor… Bazıları uçaklara biniyor… Binemeyenler de var… Küçük çocuklar… Annelerine sarılmış… Yerde yatan kafası parçalanmış birisi var… Koşanlar var… Sert, beyaz parlak evler var…

Denek ağlıyordu, dışarıdan astral seyahatte olan psişik kadını yönlendiren kişi gezegenden kalkan araçları takip etmeleri söyledi.

Uçuyorlar… Evet… Görüyorum… O güneş… Çok parlak… Çok kırmızı… Başka bir yere geldiler… Yeşil bir bitki örtüsü var…

Olamaz… Yerdeler… Kocaman canavarlar var… Her yerdeler…. Uzaklaştık…. Şimdi iniyoruz…

Psişik denek herkesi şok edercesine açıklamalarına devam ediyordu, acaba Mars’dan ayrılan bu gemiler samanyolu galaksisinde başka bir yere gidemeyeceğine göre Dünya’ya gelmiş olabilir miydi?

Yemyeşil dedikleri gezegen acaba dünya olabilir miydi?

Ve denek canavarlardan bahsediyordu. Acaba o canavarlar daha önce dünya da yaşamış dinazorlar olabilir miydi?

Psişik deneğin anlattıklarının tümüne ulaşamadık. CIA emeklisi olan ve şu sıralarda yazarlık yapan ve 4 yıl da cezaevinde devlet sırlarını açıklamaktan yatan ABD’li ağabeyimizin bize ulaştırdığı denekle ilgili bilgiler bunlar. Gerisi zaten CIA’in yukarıda yayınladığımız resmi belgelerinde mevcut.

Mars’da daha önce yaşam olduğuna dair günümüzde yüzlerce kanıt var. Örneğin aşağıda ki resim de NASA tarafından MARS yüzeyinde çekilmiş başka bir fotoğraf, böylesine simetrik, böylesine düzgün hatlara sahip bir oluşumu rüzgarlar mı yaptı acaba?

Ne becerikli rüzgarları varmış oysa bu MARS’ın…

Peki bu fotoğrafta ki görüntü sadece çizgi değil ise? Yukarıdan gördüğümüz için öyle gözüküyor ise ? Ya başlı başına eski yaşam ve kullanım yeri olan devasa bir yapı ise ?

Birinci resim söylediğimiz gibi Mars yüzeyinden… İkinci resim ise dünyadan… Uydular tarafından çekilmiş… Evlerimiz? Mars’da ki gibi yukarıdan bakınca çizgiler gibi gözüküyor değil mi ?

Mars

uydudan çekilmiş ile ilgili görsel sonucu

 

Veya aşağıda yine NASA tarafından çekilmiş tıpkı Türkiye’de ki Göbekli Tepe’de yer alan dikili arkeolojik taşlara benzer taşların fotoğraflanarak dünya kamuoyuna sunulması sonradan da NASA’nın durumu toparlamak için “ışık yansıması” demesi gibi.. Buyurun fotoğraflar…

UFO SIGHTINGS DAILY: Two Archaeological discoveries on Mars, Sep 2014, UFO Sighting News.

CIA ve diğer istihbarat servisleri Cinleri ve Psişik yetenekleri çok uzun yıllardır kullanmaktadır. Türkiye’de ise bu konulara halen ön yargı ile bakılmaktadır. Biz yaklaşık olarak 15 yıldır Cinleri araştırıyoruz ve onların yeteneklerini bir çok kez gördük ve şahit olduk. CIA’in cinlerle yapmış olduğu pek çok deneyi bizler çok daha sağlam ve düzgün bir şekilde yapabiliriz.

Zira mensup olduğumuz din bize bu imkanı Havas ilmi ile vermektedir. Hz. Süleyman’ın torunları olarak DNA’larımıza ondan bir şeylerin geçtiğini düşünüyoruz…

Piramitler, devasa yapılar, devasa insanlar gerçekten Mars’ta yaşadımı ve daha önemlisi şuan Mars’da hayat var mı Nasa araştırmaya devam ediyor.

Umud ediyoruz ki Türkiye’de de alternatif ilimlere yöneliş başlar ve ufkumuzu açacak çalışmalar hız kazanır…

eldekisifa.com

05078181111

 

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.