Rus bilim adamları tarafından yönetilen bilimsel deneylere dayanarak, Semyon Kirlian; fotoğrafladığı insanların,hayvanların ve bitkilerin ultrahassas bir kamera yöntemiyle fiziksel bedenin etrafındaki renkli ışık enerji alanını göstermiştir.Enerji alanı (Aura) görülebilir fiziksel bedene nüfuz ederek, cilt yüzeyinden yaklaşık 8 yada 10 cm yayılır. Kirlian fotoğrafçılığındaki deneyler, fiziksel olarak hastalık ortaya çıkmadan beden enerjisindeki ilk görünen 
hastalıklı enerjiler de ortaya çıkarmıştır. Bir kişinin olumlu yada olumsuzd üşünceleri ve hisleri,beden enerjisini önemli ölçüde etkilemektedir.

İŞ YAŞAMINDA GÖRÜNMEZ ENERJİ AĞLARI
Her insanın etrafında çevresini kuşatan bir enerji ağı mevcuttur. Gözümüzle göremediğimiz (bazı insanlar görebilir) fakat her insanın etrafına saran bu enerji ağının ismi, “aura”dır. Özelikle birçok insanın birlikte yaşadığı ve çalıştığı ortamlarda, insanlar birbirleri ile etkileşimde oldukları kadar birbirlerinin auraları ile de etkileşimdedirler. Gözümüzle göremesek te diğer insanların auraları bizi etkilemektedir.
Bazen bir yere gittiğinizde ya da bir ortama girdiğinizde, orada bulunan herhangi bir insandan garip bir enerji alırsınız ve bir anda kendinizi garip bir duyguyla negatifleşmiş ya da halsiz hissedebilirsiniz. O insanı tanımamanıza ya da hiç konuşmamanıza rağmen, tanımlayamadığınız fakat yoğun olarak hissettiğiniz bir enerji mevcuttur ya da bazen biri ile konuşurken, neşeli ve dingin halinizin bir anda negatifliğe dönüştüğünü, enerjinizin çekildiğini hissedersiniz. Aynı durumlar, farklı şekillerde de gerçekleşebilir. Bazı insanlarla birlikteyken kendinizi dingin, pozitif hisseder hale gelirsiniz. Bir anda halsizliğiniz, negatifliğiniz gitmiş, yerine dinginlik ve huzur gelmiştir.
Peki, karşımızdaki insanlarda yoğun olarak hissettiğimiz ama göremediğimiz bu enerjiler nedir? Bu enerji, her insanın etrafını kuşatan auralardır. Negatif bir insanın aurası da negatiftir. Negatif insan, gittiği her yerde kendi merkezinden yayılan bu negatif enerjiyi yaymaya devam eder. Etrafındaki insanlardan benzer durumda güçsüz aura alanlarına sahip olan kişiler varsa, bu insanların da aurasını etkileyip, onları da benzer duruma getirecektir. Pozitif bir insan güçlü bir auraya sahip olduğundan, negatif auraya sahip bir insanla beraberken etkilenmez, aksine onun aurasını da etkileyebilecek düzeydedir.
Kuantum fizik; düşünce gücünün enerjisinden ve hayatımızı nasıl etkilediğinden son yıllarda sıkça söz etmektedir. Düşüncelerimizi göremeyiz ama hayatımızda etkileri büyüktür. Negatif bir insanın sahip olduğu aileyi düşünün. Muhtemelen ailesi içinde de başka negatif insanlar olduğunu fark edeceksiniz. Aile ortamında, kişilerin birbirlerini enerji alanları ile etkileme durumları daha uzun süreli ve bu yüzden de daha güçlüdür. Aynı şekilde iş ortamında da bu durum benzerdir. Çalıştığımız mekânlarda sürekli olarak enerjisel bir alışveriş halindeyiz.
Toplu çalışılan ortamlarda da insanların auraları birbiri ile iç içedir. Görünmeyen fakat sürekli işleyen bir enerji akışı mevcuttur. İster farkında olalım, ister farkında olmayalım sürekli olarak başka insanların enerji alanlarından etkileniriz. Aynı şekilde biz de yaydığımız enerji ile diğer insanların enerji alanlarını etkileriz.
İçinde bulunduğumuz duygusal durumumuza ve ruhsal halimize göre auramız da değişir. İçinde bulunduğumuz duygusal hal, etrafımıza yaydığımız enerjiyi, etrafımıza yaydığımız enerji de diğer insanları etkileyebilecek bir potansiyele sahiptir. Enerjimiz, söylediğimiz şarkı gibidir. Enerjimiz bizden yayılan ezgilerdir.
Enerji alanlarının bizim üzerindeki etkilerinin önemini, kendimizi negatif ve pozitif hissettiğimiz zamanlarda gözlemleyerek fark edebiliriz. Birisiyle beraberken o insandan nasıl bir enerji aldığımızı, onunla birlikteyken kendimizi nasıl hissettiğimizi sorgulayabiliriz.
Enerji alanlarından sürekli olarak etkileniriz. Yanımızda kimse olmasa bile, kendi enerji alanımızdan etkileniriz. Diğer kişilerinin auralarından etkilenmemek ve kendi enerji alanımızı güçlendirmek için, kendimizi pozitif yönde etkilememiz ve dönüştürmemiz gerekmektedir. Ne kadar pozitif odaklı hale gelirsek, auramız da o kadar güçlenir ve başka insanlar üzerinde de pozitif enerji aktarımı yapma olasılığımız artar. Pozitif yönde önce kendimizden başlayarak yayılan enerji, çalıştığımız ortamdaki diğer insanlara da akmaya başlar. Böylece çalıştığımız ortamın da havası ve enerjisi değişmiş olur. Süreç her zaman önce insanın kendi iç dünyasından başlayarak dış dünyaya yayılan zincirleme bir akımdır.
Kendimizi pozitif odaklı eğitmemiz, sadece içsel huzur, dinginlik ve mutluluk olarak yansımaz, aynı anda evimizde de iş yaşamımız da huzur dinginlik ve mutluluk olarak akmaya başlar. Bu akım, başka akımları etkiler ve sonuç olarak zincirleme bir halkanın tüm öğelerine yayılır hale gelir.
Enerji alanlarından ve başkalarının enerjilerden etkilenmemek için yapmamız gereken, auramızı güçlendirmek ve kendi enerji alanımızı pozitif hale getirmektir. Hepimiz, zincirin bir halkası olduğumuza ve etkileşimde olduğumuz diğer insanlar üzerinde de etkilerimiz olduğuna göre, hem kendimiz, hem de iş ortamındaki diğerleri için, kendi enerjimizin farkında olmak ve gerektiğinde dönüştürebilmek çok önemlidir

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.