Bioenerji şifa uygulama tekniği size ne kazandırır?

Allah kaynaklı bilinçli evrensel yaşam enerjisini ellerinizde elektrik akımı olarak hissedip bu ilahi enerji sirkülasyon tekniğini ellerinizle diğer bir kişinin vücuduna temas etmeden yansıtarak, ilahi yaşam enerji akımını vücuda yaymaktır.

Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir.

Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir.

Vücut sisteminizin kullanımına bağlı, yaşama dayanma gücü yıpranmalarına karşın, işlev aksilikleri tekrar sağlıklı düzeye ulaşacaktır.

Vücudunuzu bloke eden enerji sisteminiz organlarınızın iletişim ve çalışma düzeyini olumsuz etkileyerek verimli organlarınızın verim vermesini negatif etkilemektedir. Allah kaynaklı bilinçli ve yetenekli bioenerji tedavi sistemi vücudunuzun organlarını tamir ederek işlevsel düzeyini maksimum seviyeye çıkarır.

vücudun yıpranmış yaşam enerji sistemsel akımına, ilahi evrensel enerji sirkülasyon tekniğini ellerinizle yansıtarak, organların güç kayıp düzeyini eski gücüne ulaştıracaktır.

Bioenerji uygulaması size neler kazandırır?

Vücudunuzun fonksiyonel çalışma sistemini üst düzeye çıkarır, beyin iletişim ağını tamir eder.Vücudunuzda kilitlenen iletişim bozukluklarını tekrar çalıştırır.Hafızanızdaki ruhsal ve fiziksel algılar makul düzeye ulaşır.Bioenerji şifa uygulaması vücudunuzun şifa düzeyini aktif hale getirerek vücut mekanizmanızı tamir eder.Hücreler arası kopuklukları yeniden bağlar hücreleri gençleştirir.Bioenerji şifa tedavisi nasıl uygulanır.?

Tedavi tekniğim, hiçbir alet ve bitkisel ilaç içermemektedir, zaten böyle bir şeye ihtiyaç yoktur. Önce hastamın bilek nabzını dinlerim, bazı hastalarda nabız yoluyla kalp atışını düzene koyarak şifa sürecine başlarım, bu sure yaklaşık üç veya dört dakikadır. Fiziki rahatsızlıklarda hasta oturarak tedavi yapmak mümkündür, ya da hasta sırt üstü yatarak uygulanır. Ellerimde hissetmiş oldugum Allah kaynaklı dogal evrensel enerji elektrik akımını, el degmeden hastanın vucuduna yayarak hücreler arası iletişimi tekrar saglamak ve onarmak sureti ile hastaya dogal şifa vermektir. bu sure Hasta ve şifacıya göre 15 dakika ve 1 saat arasında değişebilir.Hastanın rahatsızlık durumuna göre tedavi süresi en az 3 seans üst sınır hastaya ve hastalığa göredir.  seanslar bazı durumlarda arttırılabilir. Tedavi süresi esnasında hasta bioenerji etkilerini hissedecektir.

Not : Görme bozukluğu olan hastalar için uyguladığım bioenerji şifa yöntemi, uzak ve yakın görme rahatsızlıkları, bazı çeşit körler için umut olabilir. Ben denedim olumlu neticeler aldım. Özellikle bioenerjist arkadaşlara sesleniyorum. Uygulamış olduğunuz bioenerji uygulamanızı güneşli havalarda hastanın gözü güneş ışığına temas edecek bir şekilde uygulayın ve seans sayınızı arttırın. Ben güneş ışığı altında yapılacak bioenerji tedavilerinin bazı tür görmeyenlere veya az görenlere çare olacağını düşünüyorum.

Evrensel bioenerji yöntemi ile şifa tedavisi nedir? Nasıl Uygulanır?

Bu gucun bir çok yerde bizzat gözlerimle uygulamasını gördüm bu evrenin gucu (Allah’ın gücü) benimde tek isteğim bu gucu kullanabilmekti ve kullanıyorum ALLAHA ŞÜKÜR.

bu gücü elde etmek için doguştan gelen kozmik enerji gücünün biraz yüksek olması gerekiyor. bazı kaynaklardan bilgi toplayarak yılmadan çalışın çünkü bu enerjiyi açıga çıkarmak zaman alıyor. örnegin uyumlama yöntemi, birazda kişisel beceriye dayalı. çalışıldıgı müddetçe başarılacagına inanıyorum.

Evrensel enerji ve bioenerji ile yapılan tedavileri duymuştum. Amerika ve Avrupada çok yaygın olarak kullnılıyor. Türkiyede evrensel enerji ve bioenerji alanında tedavi çalışmaları yapanların olması çok iyi. Peki tedavi olmak için ne yapmamız gerekiyor?

Herhangi bir rahatsızlıgınızdan dolayı bioenerji ile şifa bulmak istiyor iseniz, güvenmiş oldugunuz bioenerjist’e baş vurabilirsiniz. Her bioenerjist kendi yöntemine göre şifa şekli uygular. bioenerji uygulama yöntemleri farklıdır. benim uygulamış oldugum bioenerji şifa yöntemi tamamen dogaldır, hiçbir alet veya bitki suyu içermemektedir. Ellerimde hissetmiş oldugum allah kaynaklı dogal evrensel enerji elektirik akımını, el degmeden hastanın vucuduna yayarak hücreler arası iletişimi saglamak ve onarmak sureti ile hastaya dogal şifa vermektir.

 

Bioenerji Antalya

Bilgi ve danışma:  0507 818 11 11.

 

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.