BÜYÜ VE MUSALLATLAR:
İNSANA MUSALLAT OLAN YADA EDİLEN MUSALLATLAR... 
Acizane bildiklerimi ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimin doğrultusunda
-- ilk önce belirtmek istediğim CİN ile PERİ nin aynı olmadığı...
Musallatlar 3 türlü sınıfta biz insanlara musallat olurlar yada musallat edilirler.. Kendi gelerek musallat oldukları gibi başkaları tarafındanda musallat edilirler..
1- vücuda girenler: Bunlar genelde kendileri gelir,genelde doğum sonrası (lohusa dönemi) bebeğin vücuduna girerek musallat olurlar, belirtileri zihinsel ve bedensel özürler olarak görülür,, Bu tür musallatlar başlıca SARA, FELÇ, İNME, EPİLEPSİ gibi hastalıkların başlıca sebepleridir..
2- Bir çok kimsenin olmaz dediği karşı çıktığı ama bizim acizane emin oldugumuz diğer musallat türü Bizim nikahlı musallat dediğimiz türden olanlar..Bunlarda kendisi gelenlerdendir, Ama karı kocayı ayırmak ve evlenmesine engel olmak istenilen bekar gençlerin vede kişilerin evlenmesine engellemek için başkaları tarafındanda gönderilebilir.. ... Bu tür musallatı olanlarda en belirgin belirtileri, Rüyalarında doğum yaptığını, çocuk emzirdiğini ve hamile kaldığını görmektir(kadınlarda).. Diğer bir belirtisi ise, evli olanlar eşleri veya başkaları ile,bekar olanlar sevdiği kişiler veya hoşlandıkları biirileri ile rüyalarında cinsel ilişki yaşamalarıdır.. Bu tür rüyaların rahmani olma ihtimali çok zayıftır,bu tür rüya görenlere sesleniyorum bunlar normal rüya değildir,bu tür rüyaların tek sebebi nikahlı musallat dediğimiz musallatlardır..
3- acizane bizim gönderme deiğimiz türden olan musallatlardır, bunlar genelde başkaları tarafından gönderilirler ve ne amaçla gönderilmişse o amaca hizmet için 7/24 kişilerin yanında olurlar, bunların en büüyük belirtileri insanların genelde karabasan dediği olaya sebep olmaları, evde yalnızken sanki başka biri varmış gibi hissedenler ve rüyalarında veya uykuya tam dalarken korkutmalarıdır..
yıllardır acizane bu konuda insanlara yardımcı olmaya gayret ediyorum...
BAKIMLARIMIZ ÜCRETSİZDİR 
BAKIM İÇİN: 0507 818 11 11
MEHMET HOCA:
www.eldekisifa.com

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.