Canlı Terapi Seansı Eldeki Şifa Tekniği,deneyimlenmeden inanılması mümkün olmayan, ellerin ve enerji’nin kullanıldığı bir şifa yöntemidir. Kendiniz ya da başkaları üzerinde çok hafif bir dokunuşla ve ellerin Aura üzerinde dans etmesiyle bedenin kendini şifalandırmasını önemli ölçüde hızlandırmasıdır. Etkiler öylesine hızlı ve olağanüstüdür ki basit bir dokunuşla Ruhsal, Zihinsel, Duygusal ve Fiziksel bedenleriniz kendini yeniden düzenledigini görebilirsiniz. Bedenlerimiz Şifa’yi nereye koyması gerektiğini çok iyi bildiğine göre, hiçbir zaman doğru şeyi yapıp yapmadığımızı düşünmemeliyiz. Yapısal düzenlemenin yanısıra ağrı ve şişlikler de hızla azalmakta, organlar, sistemler ve salgı bezleri dengelenmektedir. Bunun nedeni şifalandırma yeteneğinin insanın doğasında olmasıdır. Bedenimiz kazara herhangi bir yara yada hasar aldığında hiç bir ilaç kullanmadan Kendi kendini iyileştirdiğini bir çok defa yaşadık. Burdan kolaylıkla anlaşılacağı gibi gerçek şifacı Bilge Bedenimizdir.

Bilinç ile maddenin kesiştiği bir noktanın varlığına ve bu kavşağın Quantum (atomaltı) seviyede olduğuna ve bu olağanüstü bağlantının sevgi ve niyetimizle ulaşılabilir olduğuna inanıyorum. içsel sevgi gücümüzü kontrol altına alarak bedenimizin kendi şifa sürecini dinamik ve olumlu olarak başlatabiliriz. DNA’larımızdan, kemiklerimize, duygularimizdan, ruhsal ve zihinsel alanlarımıza kadar tüm sistem ve hücreler hiçbir çaba göstermeden koşulsuz sevginin ve sınırsız barış’ın şifalandırıcı titreşimine cevap verirler. Aynı şekilde, diğer tekniklerle’de kullanılarak gücünü artırabilir akupunktur uzmanları bu çalışmanın akupunkturun gelişmiş bir formu olduğunu söylemekte­dirler. Reiki öğretmenleri buna ” Reiki güçlendirmesi’ ya da “Turbo güçlen­dirilmiş Reiki” adını vermektedirler. Sifa, Kuantum-Dokunuş, Masaj, şiatsu, EFT, Akupresür, Polarite, Shamballa, Terapötik dokunma, şifa dokunuşu ve bunun gibi birçok teknikle tamamen uyuşmaktadır. Ama etki olarak hepsinede yeni güç ve hız katan bir enerjidir. Ana felsefesi sevgiden gelir. Bu sevgi ana, baba, çocuk sevgisinden öte evrensel bir sevgidir, Eldeki Şifa Enerjisinin Slogan’ı ”KOŞULSUZ SEVGİ, SINIRSIZ BARIŞTIR”. Şifa cinsiyet, din, dil ve ırk ayırt etmeden sevginin şifa gücünü vermektir. MANTIGI Mantığı vücudumuz mitoz bölünme sırasında 7 mhz FM frekansında rezonans üretmektedir. Bu rezonans tıbben kanıtlanmıştır.

Genel olarak baktığımızda vücudumuzun üretmiş olduğu belli bir frekans zaten mevcut olup,ELDEKİ ŞİFA ile vücudun ürettiği rezonansa uygulayıcı çok daha yüksek bir rezonans ile yaklaşınca beden bu yüksek rezonansa adapte olamaya çalışırken (DENGELENMEK) vücudun kendi kendine iyeleştirme yetisi devreye girer ve tarif edilemeyecek gelişmeler olur. Ben ise bu konumda tamamen uygulayıcı ve aracı konumunda kalırım. Yani kişi kendi kendini iyileştirir. Her ne olursa kişinin kendi bedeni nasıl olması gerektiğini bilir ve düzelmeler bu doğrultuda gerçekleşir. UYGULAMASI ŞİFA ENERJİ TERAPİSİ masaj gibi çıplak yapılan bir teknik değildir. Masaj seanslarında yağ ve çıplak ten gereklidir.ELDEKİ ŞİFA günlük elbiselerle hatta palto üzerinden bile uygulanabilir. İlle de kişi özel bir kıyafet giyecek veya çıplak olacak diye bir kural yoktur. Bu nedenle seans sırasında bayanlar kendilerini bu konuda çok daha rahat hissediyorlar. Ancak tene temasın gerekli olduğu haller de var. Örneğin omuzdaki veya siyatik bölgesinde gibi bir sorunda kemikleri veya kas dokusunu çok iyi hissedebilmem gerekiyor. Ama o zamanda sadece tişört veya ince bir eşofman yeterli olacaktır.

NOT:DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN UZAKTAN TELEPATİ YOLUYLA SEANS YAPILMAKTATIR VE %99 ETKİLİ OLMAKTADIR.

ELDEKİ ŞİFA ağrılı veya sorunlu bölgeye avuç içi ve parmak uçları ile herhangi bir baskı yapmadan minik dokunuşlarla uygulanır. Çalışılan bölge veya sorun üzerinde kişinin hissettikleri doğrultusunda örneğin ağrı olan bölge üzerine elimi koyduktan sonra ağrı yer değiştirip farklı bir bölgeye kayabilir ki buda kişilerin farklı şeyler hissetmesine yol açar. Örnek olarak omuzdaki bir ağrı sırta daha sonra ayak bileğine veya mideye gidebilir. İşte buna ağrı takibi diyoruz. O ağrının son durduğu noktada sorunun tamamen ortadan kalktığı ve kişinin kendini daha iyi hissettiği aşamada takip son bulmuş ağrı geçmiştir. Ancak ağrı enerji akışını engelleyen blokaj tabir ettiğimiz noktalara bağlanıyorsa uygulayıcı daha farklı bir çalışma ile seansa devam eder fakat yukarıdaki ağrı geçiş işleminden farklı bir şekilde blokaj çözülmesi ile ağrı son bulur. ELDEKİ ŞİFA, arkadaş ve sevdiklerinizin ağrı ve ızdıraplarını giderebilmeniz konusunda sizi güçlendirecektir. Bu gerçekten de hepimizin bilmesi gereken yaşam yeteneklerinden biridir. Kişisel ve bencilce bir bakış açısından, şifanın gerçek olarak kabul edildiği, evrensel olarak uygulandığı, insanlığın birbirine nazik davrandığı ve cömert, iyi doğamızı rahatlıkla ifade edebildiğimiz bir dünyada yaşamayı isterim. Bunlar ve daha birçok gönülden ifade ettiğim nedenden dolayı benimle bu keşif yolculuğuna ELDEKİ ŞİFA’NIN keşfine çıkmaya sizi davet ediyorum.

Bilği ve danışma:0507 818 11 11

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.