uzaktan seans mümkün mü?Müslümanlar 1500 yıldır ölenlerin ruhlarına Fatiha okur, gayrimüslimlerde 1500 yıldır Fatiha o kişiye nasıl ulaşacak diye Müslümanlar ile dalga geçer. Dün dalga geçenler bir bakıyorsunuz bugün kendileri birilerine enerji göndermeye başlamış. Daha ilginç olanı ise böyle bir gücün varlığını bugün keşfedenler aydın ve bilgin kesilir, bu bilgiye bin yıllardır sahip olan Müslümanlar ise gerici olarak görülür...
 
  Uzaktan bioenerji uygulamaları için, karşıdaki kişiyle senkronize bir çalışma yapılabileceği gibi karşıdakinin hiç haberi olmaksızın da bu uygulamalar yapılabilir.
       Bir kısım bioenerji uzmanları; bu uygulamalarda senkronizasyonu sağlamak amacıyla; uygulamanın yapılacağı yeri, zamanını, karşıdaki kişinin rahatlaması gibi enstrümanların daha önceden belirlenmesine  ihtiyaç duyabilmektedirler.
        Bazı bioenerji uzmanlarıysa; dünyanın herhangi bir yerindeki kişiye, uzaktan bioenerji uygulamaları yapabilmesi için,  böyle bir senkronizasyona ihtiyaç duymazlar.
        İnanılması çok güç olsa da; yüzyüze yapılan bioenerji uygulamalarının, uzaktan yapılan bioenerji uygulamalarına göre herhangi bir üstünlüğü bulunmamaktadır  (bioenerji uzmanı eğer gerçekten uzman ise).  
        Uzaktan bioenerji uygulamalarının yapılması için; karşıdaki kişiyle belirli bir saat belirleme ve yapılan seans sonrası etkilerinin karşılıklı olarak paylaşmak faydalı olabilmektedir. Zira, karşı taraf ne yapıldığını bilmeli, hissetmeli ve uzmanın kendisine ilişkin görüşlerini almalıdır.
        Bioenerji alanı; ister uzaktan veya ister yakından uygulansın, uzmanın; ben yaptım oluyor işte, nasıl yaptığımı ben de bilmiyorum, doğuştan bir yeteneğim var,  ellerim hasta bölgelere kendiliğinden gidiyor türü söylemlerin kullanabilceği bir alan değildir. Bioenerji uzmanı, uygulamalarını uzaktan dahi yapsa; karşıdaki kişiye sorun ve durumu hakkında ayrıntılı bilgi verebilmelidir.
        Ulaşım problemi yaşayanlar, bu tür uygulamaları daha çok tercih edilebilmektedir. Ancak, uygulama ve uygulama sonuçları karşıdaki kişiye mutlaka ayrıntılı olarak bildirilmelidir.
        Uzaktan bioenerji uygulamaları ile, dünyanın neresinde olursa olsun herhangi bir kişinin bioteşhisi ve bioenerji uygulaması yapılabilir ve geri bildirimde bulunulabilir.
         Uzaktan yapılan bioenerji seansının süresi ve uygulama şekli ile yüzyüze yapılan bioenerji uygulamalar ile benzer şekilde sürdürülmekte olup aynı olumlu sonuçları vermektedir.
NOT: AGIR VAKIALARDA KISMİ FELÇ KANSER GİBİ RHASTALIKLARDA YÜZ YÜZE BİRE BİR SEANSLAR ÇOK DAHA FAYDALI VE UYĞUN OLUR.
 
 
BİLĞİ VE DANIŞMA: 0507 818 11  11.

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.