SEANS NASIL YAPILIR?

Seans öncesinde şifacı danışan kişinin aurasında ve çakralarında enerji teşhisi yapar. Seans sırasında kişi gözler kapalı bir şekilde 20 dakika ayakta durur. Ayakta durmanın sebebi kozmik enerjinin kişiye en iyi aktığı pozisyonun bu olmasıdır. Ancak ayakta duramayacak kadar hasta olan kişilerle oturtularak ya da yatalak olan kişilerle de yatar pozisyonda çalışılabilir. Gözlerin kapalı olmasının sebebi algılarımızı dış etkenlere karşı kapatmak, kendi içimize yönelmek ve böylece enerji terapisinden maksimum olarak faydalanmaktır. 

 

 

 

Kozmik enerji terapisinde hangi yaş grubu olursa olsun, hangi hastalık olursa olsun, zihinsel ve bedensel durumu ne olursa olsun bu terapiyi almak isteyen herkesle çalışılabilir. Bebek ve çocuk yaş grubunda anneleri de birlikte terapiye alarak çalışılabilir. 

 

Seansın başında şifacı önce kozmik enerji kanallarını aktive eder. Sonra kişinin aurasını açar ve 1. 2. 3. 4. 5. çakralarını enerjetik olarak temizleyip çakraları pozitif enerjilerle doldurur. Sonra organların enerji alanına ve auraya enerji verilir. 

 

 

 

Seans sırasında kişi fiziksel bedeninde istemsiz birtakım hareketler yapabilir. Isı artışı hissedebilir. Terleyebilir. Bazı duygulanımlar hissedebilir. Ağlayabilir, gülebilir, öksürebilir, hıçkırabilir. Gözleri kapalı iken birtakım vizyonlar, resimler, insan siluetleri, renkler, ışık parıltıları görebilir. Hoşluk ve rahatlık hissi duyabilir. Vücudunun değişik bölgelerinde ağrılar hissedebilir. Tüm bunlar bedendeki enerji blokajlarının çözülmesi ve bedenin kozmik enerjilerle rezonansa girmesi ile ilgilidir. Seans sırasında yaşanabilecek olan tüm bu hisler, fiziksel hareketler enerji dengesine bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazen birkaç seans boyunca kişi herhangi bir şey hissetmeyebilir. Ancak daha sonra birtakım şeyler hissedebilir. Seans sayısı optimum 12 olmakla birlikte kişinin rahatsızlık durumuna göre değişebilir. Bazen 6-7 seans yeterli olabilirken bazen de 12 seanslık bir terapiden sonra ara verip tekrar 12 seanslık bir terapi almak gerekebilir. 

 

 

 

Seanstan sonra mümkünse kişinin duş alıp giysilerini değiştirmesi önerilir. Duş almak mümkün olamıyorsa sadece giysilerini değiştirmesi de yeterli olabilir. Seans sonunda içme suyuna da enerji verilip kişi bu suyu içebilir. 

 

Seans 1 kişiyle de birden fazla kişiyle de (maksimum 6 kişiyle) yapılabilir. 

 

Kişinin başvuru nedeni ne olursa olsun bütüncül yaklaşımla terapi yapılır. Bu terapi yönteminde kişinin sadece hasta olan organına ya da rahatsızlığına yönelik değil de tüm beden, zihin ve ruh birlikte ele alınarak değerlendirilir. Kozmik enerji terapisi seanslarından sonra kişi kendisini pozitif, mutlu hissetmeye başlar. Hastalıklar ve negatif enerjiler çözülmeye başlar. Hatta kişinin gelecekte karşılaşabileceği hastalıklar bile bu terapi yöntemi ile şimdiden çözülür. 

 

Kozmik enerji terapisinde ayrıca “uzaktan seans” da yapılabilir. Bunun için kişinin önden ve boydan çekilmiş bir fotoğrafının olması yeterlidir. Danışan ve şifacı gün içinde uygun olan bir zaman aralığı için görüşürler. Seans öncesinde şifacı kişiyi arayarak belirlenen saatte seansın başlayacağını haber verir. Seans sırasında kişi yine ayakta, gözler kapalı bir şekilde 20 dakika bekler. Seans sonunda şifacı kişiyi arayarak seansın bittiğini haber verir. Gerek yakından gerekse uzaktan seanslarda sonuç aynıdır. Etki bakımından herhangi bir fark yoksada ağır vakıalar da yakındandan olmasında yarar var...

Bioenerji Antalya

bilği ve danışma: 0507 818 11 11

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.