Biyoenerji’nin kelime anlamı; doğal olan enerjidir. Bilim, insan organizmasının yalnız moleküllerden oluşan, fiziksel bir yapıya sahip olmadığını tüm kainatta olduğu gibi bir enerji alanına sahip olduğunu doğrular. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik bir akım vardır. Elektromanyetik akım fiziksel bedenle sınırlanmamıştır. Böylece,bir bedenden diğerine akış yapılabilir. Bu elektromanyetik akım;bedenin sağ tarafında toplanmıştır. Biyoenerji akışı insanla sınırlı değildir. Tüm maddeye akar.Sağlıklı bir vücutta negatif enerji bulunmaz. Vücudun herhangi bir yerinde problem varsa; o bölge negatif üretmeye başlar. Daha doğrusu; beyin ile o bölgenin iletişimi kopmuş demektir. Demekki bedenimizin tümünü ayakta tutan beyinin düşünce ve yapılandırma bölümü ile aradaki bağı kopartmamak lazım. Vücutta negatif enerjinin barınmasına izin vermemek gerekir. Zaman zaman negatif enerjiden arınma seansları alınmasında fayda vardır. Biyoenerjistler vücudun enerji sistemindeki bozulmaların yol açtığı rahatsızlıkların şifaya kavuşmasına yardımcı olurlar.
BİO ENERJİ:ALLAHU TEALANIN bazı kullarına insanlara faydalı olması için lutf etmiş olduğu bir ihsan ikram ve güçtür.
Bu güçüdoğru ve faydalı şekilde kullana bilmek ve insanlara doğru şekilde şifa verebilmek için mutlak eğtiminde alarak kendini geliştirmek gerekir.

BİOENERJİ bir ışık olarakta tahayyül edebiliriz.her insanda az veya çok enerji vardır teşbih yapmak gerekirse. kiminede bir mum kiminde bir pröjöktör gibi ne kadar karanlık ve gece olursa ışığın etkisi o kadar meydana çıkar.yani enerji daha çok rahatsızlıklarda hissedilebilir.

BİOENERJİ ANTALYA

BİLĞİ VE DANIŞMA:0507 818 11 11

 

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.