Bioenerji şifa gücü kanser hastalıklarının bütün türlerinde kullanılan en iyi destek tedavidir. Bioenerji şifa gücü Amerika da kanser hastalıklarının şifa bulmasında kullanılan bir yöntem olarak kanıtlanmıştır. Kanser hastalıkları, vücudumuzda iştahsızlık ağrılar ve çeşitli kistlerle karşımıza çıkabilirler. Günümüz dünyasında artık kanser hastalıkları korkulan bir hastalık olmaktan çıkmıştır.

Alternatif tıp ve modern tıp ortak bilgi alışverişi ile kanser hastalığını, çeşitli tedavi yöntemleri ile büyük oranlarda tam olarak tedavi etmektedir. Bütün bu teknikler, bütün bu imkanlara rağmen kanser hastalığının tamamen geçmesinde erken teşhis çok büyük rol oynamaktadır. Kanser hastalarına uygulanan Bioenerji ile şifa yönteminin amacı kanser hücrelerinin yok olmasına yada azalmasına yöneliktir. Evrensel enerji şifa prensipleri, evrensel enerji tekniklerinin esası bioenerji şifa tekniğidir. İnsanlar şifa ihtiyacını manevi duyumlarla hissedebilirler.

Bioenerjistlerdeki evrensel bioenerji gücü kanser hastalarına uygulandığında, özel amaçlı kanser hücrelerini büyük oranda yok edebilirler. Vücudumuzda birbiriyle iletişim halinde yüz trilyona yakın hücre vardır. Vücudumuzdaki bu hücrelerin ilahi bağları ve ilahi çalışma sistemleri Allahın evrensel enerji gücünde mevcuttur. Vücudumuzdaki bu hücrelerin normal voltajı bu günkü teknik olanaklara göre rahatça ölçülmektedir.

Kanser hücrelerinin voltajı beklenenin aksine çak zayıftır. İnsan vücudundaki hücrelerin voltajı, ideal ortalaması 70-90 milivolt aralığındadır. Kanser hücrelerinin voltaj ölçüm değerinin en yüksek oranı 15-20 milivolt aralığındadır. Bu ölçümler tıbbi olarak kanıtlanan ölçümlerdir. Bu nedenlerle bioenerji şifa tedavi yöntemlerinin kanser hastalarına uygulandığında şifa bulma olasılığı en yüksek hastalıktır.

Bioenerji yöntemiyle şifa tedavisinin kanser hastalarına uygulanması Amerikada kabul görmüştür. Ve bu konuda faaliyet gösteren birçok tedavi kuruluşu mevcuttur.

Kanser hastalarına  Bioenerji şifa yöntemi nasıl uygulanır?

hasta sırt üstü yatarak veya oturarak tedavi sürecine başlanır. ellerimde hissetmiş oldugum bioenerjiyi el degmeden hastanın vucuduna yayarak ellerimi kullanırım. bu süre yirmi dakika veya yarım saat hasta ile iletişim halinde devam eder. hasta tedavi esnasında bioenerji etkilerini hissedecektir. tedavi en az üç seans uygulanır,hastanın durumuna göre tedavi süreci devam edebilir.

kanseresifa.com

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.