MUSALLAT SEBEPLERİ

Tespit ettiğimiz kadarıyla cin musallatının binden fazla sebebi vardır. Halk arasında kulaktan dolma bilgilerle bir kaç basit musallat sebebi haricinde yeterli bilgi bulunmadığından halkımız, bu sebeplerin çoğunu bilmemekte ve sabah akşam musallata uğradıklarından habersiz bir şekilde yaşamaktadırlar.

Düşünün ki musallat sebeplerinin sadece yüzden fazlası Allah’ın sıfat ve esmalarına ortak koşmaktan meydana gelmektedir. Günahların, farklı organlarla işlenen farklı çeşitleri bulunduğundan, örneğin sadece zinanın 40-50 çeşidi olması sebebiyle insanoğlu zinayla ilgili her organı ve davranışı için ayrı ayrı musallata uğramaktadır. Göz, kulak, burun, el gibi organlarla ayrı ayrı ve ilişkiye girme yoluyla tüm vücudu kullanarak yapılan zina çeşidi pek çoktur. Fantezi adı altında yapılan ensest benzeri cinsel sapıklıklar yoluyla işlenen zinaların da çok çeşidi vardır. Bunların her biri ayrıca musallat sebebidir.

Cin musallatının sebeplerini uzun uzun açıklamak yerine, kısaca yüce Allah’ın Kur’anda ‘yapmayın, uzak durun’ dediklerini yapmanın ve ‘yapın, yerine getirin’ dediklerini yapmamanın musallata yol açacağını söylememiz sanırım yeterli olacaktır.

Şunu da önemle belirtelim ki, cin musallatında en büyük hata ve fenalık zannedildiği gibi cinlerde, şeytanlarda değil, hata ve yanlışları ile cinleri kendine çeken insanoğlundadır.

 

eldekisifa.com

 

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.