NAZAR TEMİZLİĞİ
Nazardan korunmak ve temizlenmek için Kur’andan belli başlı ayetleri(Felak Nas Klem suresi) okumanın dışında su, şeker, tuz ve bazı bitki ve tütsülerle uygulanabilecek başka formüller de vardır.

Nazardan temizlenmek, korunmak ve halkımıza faydalı olabilmek maksadıyla biz de burada sizlere evdeki basit malzemeleri kullanarak rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir kaç formül vermeyi uygun görüyoruz;
1-) ”Euzü bi kelimetil-lahit tammeti min külli şeytanin ve hamme ve min külli aynin lammeh.’’ Duası okunmalıdır. (Her gün 100 defa)
2-) Gündelik ağırlıklar, halsizlik ve yorgunluk hissettiğiniz anlarda şunu uygulayın: 1 bardak suya üç adet küp şeker atın, suyu karıştırın ve suyu ağzınıza iyice yaklaştırarak 7 ayet-el kürsi okuyun… Suya üfleyin ve için. (Bu uygulamada Ayet-el Kürsi haricinde başka hiçbir şey okunmamalıdır.)
3-) Yaklaşık bir yemek kaşığı sofra tuzunu küçük ocak ateşi üzerine dökerek 10 dakika kadar yanmasını sağlayın.Tuzu ara ara karıştırarak eşit şekilde yakmaya çalışınız. (Bu işlemi sizde nazar olduğunu düşündüğünüz zamanlarda uygulayabilirsiniz.)
4-) 1 kova suya iki su bardağı elma sirkesi ve 1 yemek kaşığı sofra tuzu koyup karıştırınız. Bu suyu evinizin odalarının köşelerine serperek mekanınızı temizleyebilir, aynı suyla yıkanarak bedeninizi kötü enerjilerden koruyabilir ve bir miktarını (yarım su bardağı) içebilirsiniz… Bu suyun gözlerinize ve vücutta yara varsa o bölgeye kaçmamasına dikkat ediniz. Sirkeli su ile yıkandıktan sonra bir daha ki yıkanmaya kadar durulanmayınız…

eldekisifa.com

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.