MÜDAHELE VE TEDAVİ
BİR SÜREÇTİR:
Büyü ve nazar tesiriyle işlerim bozuldu, çevremdeki herkes benden uzaklaştı, insanlara itici gelmeye başladığımı görüyor ve hissediyorum, bunlardan temizlenmem halinde hayatımın normale dönmesi ne kadar sürer?
Cevap: Şifa için zaman biçmek, süre vermek insanların haddi değildir. Şifayı yaratan da dağıtan da Allah'tır. Bazı kimseler üstlerindeki kötü enerjilerden temizlendikten sonra bunun tesirini gündelik hayatlarında hemen göreceklerini ve hayatlarının sihirle bir değnekle dokunulmuş gibi bir anda değişeceğini zannederler.
Dikkat etti iseniz çevrenizdeki insanlar sizden birden bire değil zamanla uzaklaşıp araya mesafe koymuşlardır. Günde yirmi kez çalan telefonunuz bir sonraki gün on beş, bir hafta sonra üç kez çalmaya başlamış ve bir yerden sonra tamamen susmuştur.
Artık günlerce çalmadığı için telefonunuzun arızalandığını veya şebekede bir sorun olduğunu düşündünüz mü hiç? Hatta telefonunuzu elinize alıp kontrol ettiniz mi neden çalmıyor diye?
Evet, bundan bahsediyoruz! Unutulduğunuzu ve bir hayalete döndüğünüzü zannedersiniz...
İşleriniz yavaş yavaş bozulmuş ve her gün biraz daha eksilerek sonunda durma noktasına gelmiştir.
Tıpkı burada olduğu gibi işlerinizin tekrar düzelmesi, insanların size tekrar yönelmeleri, dikkatlerini sizin üstünüzde toplamaları, sizi fark etmeleri, ısınmaları, büyü ve nazarın tesiriyle meydana gelen soğuma ve uzaklaşma halinin değişmesi ve size yaklaşıp yeniden iletişim kurmaları da belli bir zaman alacaktır. Bu bir haftada da olabilir birkaç ayda da.
Sizden uzaklaşan kimselerin de bir süreliğine sizdeki kötü enerjilerin tesirine girdiklerini, yani büyülendiklerini, sizi olduğunuzdan başka türlü gördüklerini ve onların da bir psikolojik sınırları bulunduğunu hatırdan çıkarmayalım.
Siz tamamen temizlenseniz bile, sizdeki tesirle birlikte büyülenen kimselerin size karşı olan duygu ve düşüncelerinin düzelmesi için onlara zaman vermek zorundasınız… Farkı bir süre sonra görecek ve hayret edeceksiniz.
Tedavinin günlük bir iş değil bir süreç olduğunu unutmayalım. Bu öyle bir süreçtir ki, tedavi süresi boyunca en az zayıf noktalarınız hakkında tefekkür edecek ve aynı hataya düşmeyecek şekilde ders alacak kadar kendinize zaman tanımalısınız…
Sağlığın ve yüce Allah’ın size verdiği nimetlerin kıymetini bu süreçte derinden kavramalı ve anlamalısınız.

eldekisifa.com
Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.