Kanser hastalığının maddi tedavi yöntemi:

1) Yeryüzünde kansere karşı en etkili şifa kaynağı kesinlikle zemzem suyudur. Kanser hastalarının tedavi sürecinde hiç aksatmadan devamlı surette her gün zemzem suyu içmeleri gerekmektedir. Şifaya kavuşmaları açısından bu bir zarurettir.

2) Kanser tedavisinde en etkili ikinci tedavi yöntemi ise kanser hastalarının her gün çörek otu yemeye devam etmeleridir. Bu, asla terk edilmemesi gereken önemli bir husustur.

3) Kanser tedavisinde önem derecesine göre üçüncü sırada kesinlikle hurma gelmektedir. Hurmanın kanser hastalığını tedavi etmekteki faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. Hurma gıdaların şahıdır, en büyük şifa kaynağıdır.

4) Kanser hastalığında en etkili dördüncü tedavi yöntemi ise balın ve özellikle ama özellikle bal ürünlerinin (polen, propolis, arısütü) her gün tüketilmesidir. Bu ehemmiyetle uyulması gereken çok zaruri bir husustur.

5) Kanser hastalığına yakalanmamak hususunda her gün yeşilçay içilmesi çok çok faydalı bir çaredir.

6) Hergün zeytin yenilmesi ve halis zeytinyağı tüketilmesi, insanı uzun ömürlü yapar ayrıca kanser illetine karşı korunma hususunda da çok çok faydalı bir yöntemdir. Not: Kanser hastaları yukarıda belirttiğimiz maddi ve manevi tedavi yöntemlerine başvururlar ise bu illetten Allah’ın izniyle kurtulmaları çok çok yüksek bir ihtimaldir. (En az %80 ihtimal) Bunu kesinlikle iddia ediyor ve bütün dünyaya ilan ediyoruz.

 

Yeryüzünde kanser tedavisinde yukarıda bahsettiğimiz hususlardan daha etkili maddi veya manevi tedavi yöntemi yoktur. Ancak doktorların tedavi sürecinde önerdiği ilaçlarında terk edilmeden muntazaman kullanılması, asla terk edilmemesi gereken çok önemli bir husustur.

 

Önemli bir manevi sır: Hac veya umre (kutsal toprakları) ziyaretinde bulunan Müslümanlar, ömründe hiç kutsal toprakları ziyaret etmemiş Müslümanlara nazaran kanser hastalığına yakalanma hususunda en az %80 daha korunaklıdırlar. Kanser hastalığına yakalanan kimselerin tedavi süresince imkânları ve sağlıkları el verdiği takdirde kutsal toprakları ziyaret etmeleri tedavileri yani şifaya kavuşmaları açısından çok çok faydalı bir husustur. Ayrıca akik taşı kanser hastalığının tedavisinde en etkili en faydalı taştır. Bu taşı ömrü hayatı boyunca üzerinde taşıyan kimseler kolay kolay kansere yakalanmazlar. Kansere yakalanmış olan hastaların ise bu taşı tedavi süresince ve bitiminden sonra ömür boyu üzerlerinde taşımaları asla ihmal edilmemesi gereken önemli bir husustur.

 

Bioenerji Antalya:

05078181111

Buraya yazamadığımız daha birçok rahatsızlık konusunda telefonla karşılıklı diyalogla bilgi alabilirsiniz...

0 507 818 11 11

Bize Ulaşın

Bize sorularınızı sormaktan çekinmeyin!

Gönderildi! Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.
Hata oluştu! Mesaj gönderilme sırasında bir hata oluştu!

Adres Bilgileri

  • Adres: ADNAN MENDERES BLV. H.ALTINİŞ. İŞ MRK. KAT:3 NO:21. (markAntalya karşısı) ANTALYA
  • Telefon: +90 507 818 11 11
  • E-Posta: eldekisifa@gmail.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00- 18:00
  • Cumartesi - 09:00-18:00
  • Pazar - 11:00-22:00

Eldeki Şifa Mehmet Hoca

Telefonlarımız yoğunluktan dolayı meşgul olabilir. Tekrar denemenizi yada form üzerinden bize ulaşmanızı rica ederiz.