Tüm hastalıklardan şifa bulmanın en tesirli yolu:

Tüm hastalıklardan şifa bulmanın en tesirli yolu:

Birinci en etkili yolu; Esmaül Hüsna’da yer alan Allah-ü Teâlâ’nın 99 mübarek isminden biri olan “Ya Şekür Celle Celalühü” zikridir. Her kim hangi tür hastalıktan müzdarip olursa olsun Ya Şekür Celle Celalühü zikrini her gün en az 99 kere okumaya devam ederse (sayıda sınır yoktur asgari en az 99 kere okunmalıdır) muzdarip olduğu hastalıktan eğer eceli gelmedi ise en kısa sürede mutlak surette şifa bulur. Bu zikri okumasını tavsiye ettiğim dost ve yakınlarımdan tavsiyeme uyanlar, hayret verici müspet neticelere kısa zamanda şahit olmuşlardır. Yıllardır hastalıkları teşhis edilemeyen hastalar bile bu zikri okumaya başladıktan sonra çok kısa sürede şifaya kavuşmuşlar, bu zikrin şifa gücüne, mutlak tesirine hayran kalmışlardır.

İkinci en etkili yolu; Eyyüb a.s.’ın yıllar süren şiddetli müzmin hastalıklarından kurtulmasına vesile olan Kur’an-ı Kerim’in Enbiya suresi 83. Ayetinde zikredilen Eyyüb a.s.’ı şifaya kavuşturan duadır. Her kim hangi tür hastalık illetine yakalanırsa yakalansın bu zikre devam ederse (her gün en az 33 kere okursa) en kısa zamanda hastalıktan şifa bulup sağlığına kavuşur inşallah.

Üçüncü en etkili yolu ise şifa ayetlerinin her birini her gün 33 kere okumaktır.

Bu üç tavsiyeye uyan hastalar, Allah-ü Teâlâ’nın izniyle en kısa zamanda muzdarip oldukları hastalık illetinden kurtulup, şifaya kavuşacaklardır. (Eceli gelen hastalar hariç)

   Bioenerji Antalya:

05078181111